Prikkelende Podcasts: Tips van het ISOC NL Bestuur

Bij veel mensen zal het tegenvallen hoeveel extra vrije tijd er door de huidige omstandigheden beschikbaar is geworden. Desalniettemin staat het vast dat het meerendeel van de dagelijkse entertainment en inspiratie nu meer binnenshuis gezocht dient te worden. Hierbij helpt het ISOC NL bestuur graag door het samenstellen van een lijst met podcasts tips (zowel series als losse afleveringen), allemaal gericht op Internet en technologie-gerelateerde onderwerpen.

Nog aanraders? We horen het graag in de comments!

Linda van Fliert
– The Eliza Effect van 99% Invisible: https://99percentinvisible.org/episode/the-eliza-effect/
– Blockchain: https://www.bbc.co.uk/programmes/w3csz2wh
– Insert User van Bits of Freedom: https://www.insertuser.nl/
– Darknet Diaries: https://darknetdiaries.com/
– Een Podcast over Media: https://www.dagennacht.nl/serie/een-podcast-over-media/#
– Morozovs Syllabus van Podcasts: https://the-syllabus.com/goods/best-of/best-of-podcasts/
– De belangrijkste techcriticus ter wereld bouwt een anti-Google: https://podcastluisteren.nl/ep/De-Correspondent-Maurits-Martijn-De-belangrijkste-techcriticus-ter-wereld-bouwt-een-anti-Google

Karina Palosi
– IRL: Online Life is Real Life: https://irlpodcast.org/
– Land of the Giants van Vox.com: https://www.vox.com/land-of-the-giants-podcast
– Crazy/Genius van The Atlantic: https://www.theatlantic.com/podcasts/crazygenius/
– Team Human: https://teamhuman.fm/
– Your Undivided Attention van de Center for Humane Technology: https://your-undivided-attention.simplecast.com/
– Why’d you Push that Button? van The Verge: https://www.theverge.com/whyd-you-push-that-button
– Breach: https://www.carbonite.com/podcasts/breach
– Tech Tonic van The Financial Times: https://www.ft.com/tech-tonic-podcast
– Note to Self: https://www.wnycstudios.org/podcasts/notetoself

Ruben Brave
– MMGA.io: https://open.spotify.com/show/6rNAVyJeAnKn5pV5tZAm0P
– Sad by Design by Geert Lovink: https://open.spotify.com/episode/6y7QAADXMLapemUb8kRAMy
– The Past, Present, and Future Impacts of the Internet: https://open.spotify.com/episode/5xTnOeW6l5Jz3MkrO8zKdl
– Interview with “Father of the Internet” Vint Cerf: https://open.spotify.com/episode/5xHj1exUBYOIEMRVkIF6mH
– MENS #3: Sennay Ghebreab: https://open.spotify.com/episode/7rGoAOKIKovTGBIxbMRvCN